Home

růžový Oba Za peking světový pohár střelba Devět pojištění podvod

České střelce čeká Světový pohár v Pekingu. O další olympijskou místenku  zabojuje i Nepejchal | iSport365.cz
České střelce čeká Světový pohár v Pekingu. O další olympijskou místenku zabojuje i Nepejchal | iSport365.cz

Ani jedna chyba. Lipták vyhrál v Baku závod Světového poháru ve střelbě na  trap - iDNES.cz
Ani jedna chyba. Lipták vyhrál v Baku závod Světového poháru ve střelbě na trap - iDNES.cz

světový pohár v biatlonu 2017/2018 – Seznam.cz

Puškaři Brabcová a Smetana byli v Káhiře desátí v olympijském mixu -  iDNES.cz
Puškaři Brabcová a Smetana byli v Káhiře desátí v olympijském mixu - iDNES.cz

Skvělá střelba, horší běh. Krčmář dorazil do cíle v Anterselvě sedmý,  vyhrál poprvé Němec Doll | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skvělá střelba, horší běh. Krčmář dorazil do cíle v Anterselvě sedmý, vyhrál poprvé Němec Doll | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Pistolář Strnad vystřílel třetí místo na Světovém poháru v Káhiře - iDNES.cz

Česká lyžařka Ledecká vyhrála první sjezd Světového poháru po olympiádě

Trochu motokros, ale nejsme tu poprvé, komentuje podmínky závodem ve  sprintu biatlonista Krčmář | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Trochu motokros, ale nejsme tu poprvé, komentuje podmínky závodem ve sprintu biatlonista Krčmář | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fotogalerie ZOH 2022 v Pekingu | ČeskéNoviny.cz

OLYMP CSMV | Lipták veze stříbro z finále světového poháru aneb Výsledky  Olymp CS MV v týdnu 18.-24. 10.
OLYMP CSMV | Lipták veze stříbro z finále světového poháru aneb Výsledky Olymp CS MV v týdnu 18.-24. 10.

Světový pohár 2021/22: Tradiční střediska, estonský nováček a olympijský  vrchol v Číně - BiatlonMag
Světový pohár 2021/22: Tradiční střediska, estonský nováček a olympijský vrchol v Číně - BiatlonMag

Je to docela drsný start, říká před úvodním závodem Světového poháru  biatlonistka Davidová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Je to docela drsný start, říká před úvodním závodem Světového poháru biatlonistka Davidová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Střelec Nepejchal vyhrál finále Světového poháru v libovolné malorážce -  iDNES.cz
Střelec Nepejchal vyhrál finále Světového poháru v libovolné malorážce - iDNES.cz

Střelec Lipták vyhrál na Světovém poháru v Pekingu trap | iROZHLAS -  spolehlivé zprávy
Střelec Lipták vyhrál na Světovém poháru v Pekingu trap | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Biatlonové šílenství je zpět, světový pohár začíná ve Finsku. O medaile  chtějí bojovat i Češi! | iSport.cz
Biatlonové šílenství je zpět, světový pohár začíná ve Finsku. O medaile chtějí bojovat i Češi! | iSport.cz

Lucie Brázdová ovládla světový pohár ve střelbě ze vzduchové pušky - ČAUS

Světový pohár začne bez Eckhoffové. Norka se léčí z následků covidu – ČT  sport – Česká televize
Světový pohár začne bez Eckhoffové. Norka se léčí z následků covidu – ČT sport – Česká televize

Střelec Nepejchal získal místo na olympiádě. Díky výhře na Světovém poháru  - Deník.cz
Střelec Nepejchal získal místo na olympiádě. Díky výhře na Světovém poháru - Deník.cz

Zlato pro střelce: Lipták ovládl Světový pohár v trapu, Kostelecký byl  čtvrtý - Deník.cz
Zlato pro střelce: Lipták ovládl Světový pohár v trapu, Kostelecký byl čtvrtý - Deník.cz

Davidová vstoupila do SP sedmým místem, o medaili přišla poslední ranou |  ČeskéNoviny.cz
Davidová vstoupila do SP sedmým místem, o medaili přišla poslední ranou | ČeskéNoviny.cz

Hlavním cílem je teď olympiáda, tvrdí sportovní střelkyně Vognarová -  iDNES.cz
Hlavním cílem je teď olympiáda, tvrdí sportovní střelkyně Vognarová - iDNES.cz

Sportovní střelec Nepejchal vyhrál soutěž v Pekingu a získal pro Česko  místo na olympiádě v Tokiu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sportovní střelec Nepejchal vyhrál soutěž v Pekingu a získal pro Česko místo na olympiádě v Tokiu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Nymburský slaví v libovolné malorážce zlato na ME, vybojoval i olympijské  místo - iDNES.cz
Nymburský slaví v libovolné malorážce zlato na ME, vybojoval i olympijské místo - iDNES.cz