Dubnová aukce v Mánesu by Adolf loos Apartment And Gallery - Issuu
Výstavní a aukční síň | Adolf Loos Apartment And Gallery
Česká" aukce v Londýně | Artplus.cz
Vzácný neoplastický obraz Jeana Alberta Gorina se letos bude dražit na aukci moderního a současného umění v ikonické budově Expo 58. Jedná se o unikátní dílo, které se na trhu s uměním
Aukce 19. března 2023 od 16 hodin, výstavní síň | epravo.cz
Aukce obrazů Ivan Svatoš olej na plátně pod sklem — razdvatři.cz
Aukční událost roku v umění – Aukce Adolf Loos A | epravo.cz
Nový rekord pro Zdeňka Sklenáře i drazí „Medkové“ | Artplus.cz
Březnové online aukce u European Arts a Galerie Kodl | ART ANTIQUES - měsíčník o umění, architektuře, designu a starožitnostech
Aukce Obrazy
Česko čeká 19. března 2023 aukce století, modern | epravo.cz
Rychlá aprílová aukce | Obrazy | Aukce | Galerie Kotelna
Aukce obrazu olej na plátně autor Polášek — razdvatři.cz
Obraz aukce originál olejomalba na plátně Mareš 42 - Opava - Sbazar.cz