SBĚRATEL | Frontman kapely Pink Floyd Gilmour prodá v aukci 120 svých kytar
Kytara Kurta Cobaina, s níž odehrál MTV Unplugged, jde do dražby - CNN Prima NEWS
SCHUCO PATENT | Klaun s bubínkem a paličkami | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka
V Lubech vystavují skvostné nástroje, například housle s podobiznou Smetany - iDNES.cz
Aukce Gilmourových kytar vynesla téměř půl miliardy korun - Aktuálně.cz
Německo 1921 Mi:DR 192 Hudební nástroje | Pošty | Aukro
Německé kluby na území Česka - 21. eAukce starých sportovních odznaků (1. část) - Livebid.cz
Hudební nástroje - Dorotheum
2019/04/17 Hudební nástroje (176 položky) - Dorotheum
STARÉ HOUSLE cca 30. léta Německo pěkné | Aukro
COHN auction - 50. Niklovaná lampa s nůžkovým mechanizmem značeno Patentové číslo PAT 123194 30. léta 20. století, střední Evropa (Německo) základna ↑ 26,5 cm → 5,5 cm max. ↗ 105 cm
George Harrison hrál na kytaru z české Blatné! Ta putuje do aukce | Blesk.cz
SBĚRATEL | Na Aukru byly v červnu nejdražší dukáty, zájem byl ale i o benjo, felicii či kultovní první číslo Čtyřlístku
Obrazy v aukci | Housle
Obrazy v aukci | Housle
Německo, NDR, 1977, hudební nástroje | Aukro
Cobain: Kytara zpěváka Nirvany prodána za 143 milionů korun - CNN Prima NEWS